Projekt­ledning i samverkan

Våra medarbetare

Erfator medarbetare Björn

Björn Herlin

Projektledare

08-695 27 33

bjorn.herlin@erfator.se

Erfator medarbetare Cecilia

Cecilia Uhrstedt

Projektledare

08-695 27 18

cecilia.uhrstedt@erfator.se

Erfator medarbetare Christer

Christer Ohlsson

Projektledare

08-695 27 39

christer.ohlsson@erfator.se

Erfator medarbetare Daniel B

Daniel Brodd

Projektledare

08-695 27 19

daniel.brodd@erfator.se

Erfator medarbetare Daniel S

Daniel Söder

Affärschef

08-695 27 55

daniel.soder@erfator.se

Erfator medarbetare Frida S

Frida Syrén

Projektledare

08-695 27 32

frida.syren@erfator.se

Erfator medarbetare Henrik S

Henrik Salomonson

Projektledare

08-695 27 59

henrik.salomonson@erfator.se

Erfator medarbetare Jan

Jan Thorsén

Projektledare

08-695 27 31

jan.thorsen@erfator.se

Erfator medarbetare Johan S

Johan Semberg

Projektledare

08-695 27 06

johan.semberg@erfator.se

Erfator medarbetare John

John Wallgren

Projektledare

08-695 27 17

john.wallgren@erfator.se

Erfator medarbetare Magnus

Magnus Hansson

Projektledare

08-695 27 16

magnus.hansson@erfator.se

Erfator medarbetare Petter

Petter Dahlström

Projektledare

08-695 27 08

petter.dahlstrom@erfator.se

Erfator medarbetare Peter Julin

Peter Julin

Projektledare

08-695 27 18

peter.julin@erfator.se

Erfator medarbetare Sofie

Sofie Fjellgren

Marknadskoordinator

08-695 27 07

sofie.fjellgren@erfator.se

Erfator medarbetare Stefan W

Stefan Wernqvist

Projektledare

08-695 27 00

stefan.wernqvist@erfator.se

Erfator medarbetare Therese W

Therese Juthberg

Ekonomiansvarig

08-695 27 09

therese.juthberg@erfator.se

Erfator medarbetare Ulf

Ulf Källbrink

Projektledare

08-695 27 00

ulf.kallbrink@erfator.se

Erfator medarbetare Erkki Sievänen

Erkki Sievänen

Projektledare

08-695 27 00

erkki.sievanen@erfator.se

Erfator medarbetare Peter Koskela

Peter Koskela

Projektledare

08-695 27 15

peter.koskela@erfator.se