Projekt­ledning i samverkan

Våra medarbetare

Erfator medarbetare Björn

Björn Herlin

Projektledare

08-695 27 33

bjorn.herlin@erfator.se

Erfator medarbetare Cecilia

Cecilia Uhrstedt

Projektledare

08-695 27 14

cecilia.uhrstedt@erfator.se

Erfator medarbetare Christer

Christer Ohlsson

Projektledare

08-695 27 39

christer.ohlsson@erfator.se

Erfator medarbetare Daniel S

Daniel Söder

Affärschef

08-695 27 55

daniel.soder@erfator.se

Erfator medarbetare Henrik S

Henrik Salomonson

Projektledare

08-695 27 59

henrik.salomonson@erfator.se

Erfator medarbetare Jan

Jan Thorsén

Projektledare

08-695 27 31

jan.thorsen@erfator.se

Erfator medarbetare Karin Alvarsson

Karin Alvarsson

Projektledare

08-695 27 34

karin.alvarsson@erfator.se

Erfator medarbetare John

John Wallgren

Projektledare

08-695 27 17

john.wallgren@erfator.se

Erfator medarbetare Petter

Petter Dahlström

Projektledare

08-695 27 08

petter.dahlstrom@erfator.se

Erfator medarbetare Jenny Rammo

Jenny Rammo

Projektledare

08-695 27 26

jenny.rammo@erfator.se

Erfator medarbetare Derya Bastreri

Derya Bastreri

Head of People and Culture

08-695 27 12

derya.bastreri@erfator.se

Erfator medarbetare Therese W

Therese Juthberg

Ekonomiansvarig

08-695 27 09

therese.juthberg@erfator.se

Erfator medarbetare Erkki Sievänen

Erkki Sievänen

Projektledare

08-695 27 00

erkki.sievanen@erfator.se

Erfator medarbetare Peter Koskela

Peter Koskela

Projektledare

08-695 27 15

peter.koskela@erfator.se

Erfator medarbetare Joakim Wistmar

Joakim Wistmar

Projektledare

08-695 27 25

joakim.t.wistmar@erfator.se