Projekt­ledning i samverkan

Våra medarbetare

Erfator medarbetare Andreas

Andreas Granqvist

Bygg & Projektledare

08-695 27 50

andreas.granqvist@erfator.se

Erfator medarbetare Björn

Björn Herlin

Bygg & Projektledare

08-695 27 33

bjorn.herlin@erfator.se

Erfator medarbetare Cecilia

Cecilia Uhrstedt

Bygg & Projektledare

08-695 27 18

cecilia.uhrstedt@erfator.se

Erfator medarbetare Christer

Christer Ohlsson

Bygg & Projektledare

08-695 27 39

christer.ohlsson@erfator.se

Erfator medarbetare Daniel B

Daniel Brodd

Bygg & Projektledare

08-695 27 19

daniel.brodd@erfator.se

Erfator medarbetare Daniel S

Daniel Söder

Bygg & Projektledare

08-695 27 55

daniel.soder@erfator.se

Erfator medarbetare Fotios S

Fotios Stathis

Bygg & Projektledare

08-695 27 44

fotios.stathis@erfator.se

Erfator medarbetare Frida S

Frida Syrén

Bygg & Projektledare

08-695 27 32

frida.syren@erfator.se

Erfator medarbetare Henrik S

Henrik Salomonson

Bygg & Projektledare

08-695 27 59

henrik.salomonson@erfator.se

Erfator medarbetare Jan

Jan Thorsén

Bygg & Projektledare

08-695 27 31

jan.thorsen@erfator.se

Erfator medarbetare Johan S

Johan Semberg

Bygg & Projektledare

08-695 27 06

johan.semberg@erfator.se

Erfator medarbetare John

John Wallgren

Bygg & Projektledare

08-695 27 17

john.wallgren@erfator.se

Erfator medarbetare Leandro

Leandro Fuica

Bygg & Projektledare

08-695 27 26

leandro.fuica@erfator.se

Erfator medarbetare Max

Max Bjurström

Bygg & Projektledare

08-695 27 00

max.bjurstrom@erfator.se

Erfator medarbetare Magnus

Magnus Hansson

Bygg & Projektledare

08-695 27 16

magnus.hansson@erfator.se

Erfator medarbetare Petter

Petter Dahlström

Bygg & Projektledare

08-695 27 08

petter.dahlstrom@erfator.se

Erfator medarbetare Pola

Pola Aziz

Bygg & Projektledare

08-695 27 35

pola.aziz@erfator.se

Erfator medarbetare Roger

Roger Jakobsson

Affärsområdeschef

08-695 27 28

roger.jakobsson@erfator.se

Erfator medarbetare Sofie

Sofie Fjellgren

Marknadskoordinator

08-695 27 07

sofie.fjellgren@erfator.se

Erfator medarbetare Stefan

Stefan Andersson

Affärsområdeschef

08-695 27 42

stefan.andersson@erfator.se

Erfator medarbetare Stefan W

Stefan Wernqvist

Bygg & Projektledare

08-695 27 00

stefan.wernqvist@erfator.se

Erfator medarbetare Therese W

Therese Juthberg

Ekonomiansvarig

08-695 27 09

therese.juthberg@erfator.se

Erfator medarbetare Tommy

Tommy Westman

Bygg & Projektledare

08-695 27 05

tommy.westman@erfator.se

Erfator medarbetare Ulf

Ulf Källbrink

Bygg & Projektledare

08-695 27 00

ulf.kallbrink@erfator.se